Net op het moment dat Christian Bokhove afgeeft op Solin word ik gebeld door iemand van dat bedrijf en krijg ik een folder toegestuurd met daarin alle tekst en uitleg en ook alle prijzen. Solin geeft advies over, installeert en ondersteunt ELO's die gebaseerd zijn op open source. Lees de folder maar eens en inderdaad, de prijzen zijn niet mals, maar je hebt de software wel wat goedkoper en reken eens uit wat je zelf per uur zou willen verdienen, verdubbel dat (personeelskosten voor de werkgever) en tel er nog eens 19% bij op voor de BTW.
Reacties
Johan Hoekstra
Geplaatst op 03 juni 2004 20:07
Het is wel jammer dat er in de discussie alleen over geld gesproken wordt. Ik vind het erg belangrijk dat een ELO over functionaliteit beschikt die gebruikt kan worden door ALLE leerlingen en door ALLE docenten. Helaas mag je er niet van uitgaan dat je collega\'s en/of leerlingen dezelfde affiniteit met computers hebben als een docent informatica. Dus gebruiksvriendelijk en functioneel. Daarbij komt ook nog eens dat de ELO moet passen bij het onderwijs dat op de school gegeven wordt. Toch ook een niet te onderschatten item bij het beoordelen van ELO\'s, of het nu gaat om open source of niet.
Frans Peeters
Geplaatst op 01 juni 2004 22:27
Misschien is het op termijn wel duurder om het zelf te installeren en in te richten dan om dit uit te besteden ... Het is geen kwestie van instemmen. Ieder zijn vak en gespecialiseerde bedrijven hebben veel meer ervaring en kunnen dit veel beter dan jijzelf. Goedkoop is in dit geval misschien wel duurkoop.