Nog even aandacht voor de Instruct Inspiratiedag. Al jaren een mooie bijeenkomst voor docenten informatica.
Op woensdag 20 april aanstaande organiseert Instruct de jaarlijkse Informatica Inspiratiedag, speciaal voor Informatica-docenten in het VO. Er is een interessant en gevarieerd programma met:
• Workshop Raspberry Pi
IT Randsteden
• Workshop Functioneel Programmeren voor “Dummy’s”
Kees Huizing (docent TU/Eindhoven en lid van de TOPgroep)
• Workshop informatica op de laatste 2 uur van de vrijdagmiddag
Adriaan Gijssen (docent Wartburg College en lid van de TOPgroep)
• Pitches en bezoeken van stands van leerlingen
Pitches door leerlingen die zijn genomineerd voor de 3i Award. Ze vertellen u meer over de totstandkoming en over de inhoud van hun profielwerkstuk.
• Prijsuitreiking van de 3i Award
Naast de juryprijs hebben we ook uw inbreng nodig voor de 3i Award publieksprijzen.
U kunt naast het bezoeken van workshops en de stands van leerlingen ook netwerken met collega’s. De dag wordt afgesloten met een uitstekend diner.
De locatie is het Wartburg College in Rotterdam, vlakbij het station Rotterdam Lombardijen. De bijeenkomst begint om 14.15 uur en het duurt tot 20.00 uur.
De Informatica Inspiratiedag is gevalideerd door Registerleraar voor 6 RU.
Instruct vraagt van deelnemers een bijdrage van 75 euro, voor gebruikers van Fundament Informatica zijn de kosten slechts € 49,50.
Aanmelden kan hier.
Graag tot ziens op 20 april aanstaande!