Nieuwsbericht 17-10-2005
17 oktober 2005
Frans Peeters
Ik heb de Nedstat teller verwijderd. Persoonlijk heb ik een grote hekel aan popups en trackers en sinds de overname van Nedstat wordt er steeds bij het openen van de pagina zo'n irritant venstertje geactiveerd. Standaard heb ik van de provider een andere teller, maar misschien hebben jullie een goeie tip voor een eenvoudige nieuwe teller? Het gaat er alleen maar om een beetje in beeld te hebben of de bezoeken toenemen of afnemen. In het menu links heb ik een link gemaakt naar de actie van de projectgroep Uren Uitbreiding Informatica 2007. Die actie loopt nog een heel jaar en daar willen we graag aandacht aan blijven schenken.
Reacties
Frans Peeters
Geplaatst op 31 oktober 2005 18:37
De titel is inderdaad overal hetzelfde omdat elke pagina begint met een grote include. Ook daar valt nog wat te verbeteren en dat zetten we op het verbeterlijstje. Gemiddeld heb ik minder bezoekers dan met de Nedstat teller. Ik denk dat deze teller eerlijker meet dan Nedstat. Je zie nu in ieder geval heel duidelijk hoeveel unieke bezoekers er zijn.
Jos Zwart
Geplaatst op 18 oktober 2005 00:17
Ik gebruik op dit moment statcounter en onestat. Beide geven veel info. Van Statcounter hoef je net per s? een logo op de site te zetten.